Автор Тема: Перша допомога при травмах  (Прочитано 2733 раз)

Оффлайн doctor

  • молодший матрос
  • **
  • Сообщений: 69
  • карма: 28
  • Андрій Борисенко
Перша допомога при травмах
« : Марта 21, 2016, 10:18:11 am »
Панове!
Кому що, а курці просо (а кішці - сало) - як лікар, хочу підняти тему надання першої допомоги.
Скоро, а саме - з 5 по 9 квітня, в Києві пройде вишкіл з надання першої допомоги при травмах. Проводити його будуть литовські інструктори-парамедики.
Можливо комусь буде цікава ця тема? Можливо, хтось захоче пройти ці курси? Можливо, клуби, такі як Славутич, наприклад, захочуть мати у своєму слкаладі сертифікованого парамедика, і виявлять бажання відправити на курси своїх представників?
Курси платні. Коштуватиме вишкіл 3000-3200 грн. Ціна залежить від кількості учасників.
І не така зима була, а в хаті не срали!

Оффлайн Aoen

  • Administrator
  • капітан форуму
  • *****
  • Сообщений: 253
  • карма: 0
Re: Перша допомога при травмах
« Ответ #1 : Марта 21, 2016, 10:27:55 am »
теми про утоплення там теж є?

Оффлайн doctor

  • молодший матрос
  • **
  • Сообщений: 69
  • карма: 28
  • Андрій Борисенко
Re: Перша допомога при травмах
« Ответ #2 : Марта 21, 2016, 02:43:33 pm »
теми про утоплення там теж є?

Думаю, що ні. Хоча спитаю.

Доречі, якщо у спільноти є зацікавленість у таких тренінгах, то залишайте заявки. Я є членом координаційної ради Ассоціації Парамедиків та інструкторів домедичної допомоги. Тренінги, накшталт анонсованого, проводяться регулярно, і у різних містах України. Не завжди литовцями. Здебільшого нашими інструкторами. Можемо провести тренінг в якому буде тема утоплення. Її, зазвичай, читаю саме я. Обговоремо дуже ретельно і з усіма нюансами.
І не така зима була, а в хаті не срали!

Оффлайн Aoen

  • Administrator
  • капітан форуму
  • *****
  • Сообщений: 253
  • карма: 0
Re: Перша допомога при травмах
« Ответ #3 : Марта 21, 2016, 03:02:40 pm »
Мені взагалі цікаво! Але чи назбирається достатня кількість людей - невідомо нажаль. Якщо можна - довідково ціну в ЛС , якщо в Дніпрі провести таке і мін/макс кількість людей.

Оффлайн doctor

  • молодший матрос
  • **
  • Сообщений: 69
  • карма: 28
  • Андрій Борисенко
Re: Перша допомога при травмах
« Ответ #4 : Марта 21, 2016, 03:23:48 pm »
Мені взагалі цікаво! Але чи назбирається достатня кількість людей - невідомо нажаль. Якщо можна - довідково ціну в ЛС , якщо в Дніпрі провести таке і мін/макс кількість людей.

Ціна не є таємницею )) Вона складається з вартості дороги до міста для інструктора (або інструкторів), його(їх) проживання-харчування, вартості витратних матеріалів, оренди приміщення. Зарплата інструктора річ перемінна, і інколи є, а інколи відсутня - залежить від конкретних обставин. В Дніпрі є свої інструктори з нашої асоціації. Чи проводять вони тренінги для пересічних громадян, для не військових - не знаю, але спробую взнати.
Щоб не перйматися питаннями кількості слухачів та іншими організаційними питаннями, найпростіше пройти литовський вишкіл. Ті питання, що їх не торкнуться литовці (наприклад, можливо, утоплення), потім надолужите.
« Последнее редактирование: Марта 21, 2016, 03:26:51 pm от doctor »
І не така зима була, а в хаті не срали!

Оффлайн doctor

  • молодший матрос
  • **
  • Сообщений: 69
  • карма: 28
  • Андрій Борисенко
Re: Перша допомога при травмах
« Ответ #5 : Марта 21, 2016, 05:15:21 pm »
Ось прислали перспективний план тренінгів (цитую):

График тренингов в Украине
26 марта - Харьков - “Основы десмургии. Применение мягких повязок в домедицинской помощи”
27 марта - Днепропетровск - “Основы десмургии. Применение мягких повязок в домедицинской помощи”
2-3 апреля - Днепропетровск - “Основы боевой парамедицины”
16 апреля - Харьков - "Первая помощь при неотложных состояниях в заболеваниях сердечно-сосудистой системы"
23-24 апреля – Львов- “Основы боевой парамедицины”
30 апреля - Киев - “Основы десмургии. Применение мягких повязок в домедицинской помощи”
7-8 мая – Киев - “Основы боевой парамедицины”
14-15 мая – Одесса- “Основы боевой парамедицины”
21 мая - "Первая помощь при неотложных состояниях в заболеваниях сердечно-сосудистой системы"
28-29 мая - Харьков - “Основы боевой парамедицины”
11-12 июня - Днепропетровск - "Основы неотложной помощи при травме. Базовый курс"
18-19 июня - "Основы неотложной помощи при травме. Базовый курс"
25-26 июня - Тренинг "Основы неотложной помощи при травме. Базовый курс"
2-3 июля - Тренинг "Основы неотложной помощи при травме. Базовый курс" 
7 августа - Тренинг “Основы десмургии. Применение мягких повязок в домедицинской помощи”
І не така зима була, а в хаті не срали!