Автор Тема: Блоки "гіка шкота"  (Прочитано 2359 раз)

Оффлайн Some0ne

  • початківець
  • *
  • Сообщений: 32
  • карма: 0
Блоки "гіка шкота"
« : Апреля 22, 2017, 05:02:44 pm »
Дійшло  діло до такелажу і слушних речей,  де що придбав, де що маю своє, так от стало діло за   вузлом "гіка шкота" я приблизно прикінув як там все робиться, зайвих грошей купувати  немає, вирішив зробити. Надибав в інтернеті схемку  блоку. На  "еландці" купив  чотири шківи 30 см., за 25 грн. (планувалися 34см) вирізав щічки зробив розпорки і готово. Думав спочатку зробити один подвійний і ще один вертикальний (з малим і великим шківом ), але  через відсутність альтернатив зробив ось таке. Паралельно на ОЛХ-сі купив  кулачкові стопора, ретро, новосибірські,  3 шт. на  погони стакселя і один планував як раз на горизонтальний блок  але він  виявився масивний, оце хотів запитати чи можна його замінити  чимось іншим? щільових стопорів я не бачив щоб ставили...




Оффлайн Дмитрий Т

  • початківець
  • *
  • Сообщений: 27
  • карма: 0
Re: Блоки "гіка шкота"
« Ответ #1 : Апреля 22, 2017, 11:42:07 pm »
Красивенькие! А чего из нержавейки болты не поставил? Или трубку нержавейку можно было расклепать...

Saltan

  • Гость
Re: Блоки "гіка шкота"
« Ответ #2 : Апреля 22, 2017, 11:44:31 pm »
Кстати, а как называется эта заклепка-гайка? Что бы правильно искать и инструмент, в том числе.

Оффлайн Дмитрий Т

  • початківець
  • *
  • Сообщений: 27
  • карма: 0
Re: Блоки "гіка шкота"
« Ответ #3 : Апреля 22, 2017, 11:50:50 pm »
По поводу вопроса - если я правильно понял, планировал поставить стопор прямо на блок, а теперь - не получается?
  Варианты решения:
1. Щелевой самодельный;
2. Вынос стопора гика-шкота "за пределы блочка" и размещение его:
   - на погоне гика-шкота;
    - на раме катамарана.

Оффлайн Some0ne

  • початківець
  • *
  • Сообщений: 32
  • карма: 0
Re: Блоки "гіка шкота"
« Ответ #4 : Апреля 23, 2017, 10:08:28 am »
Я спочатку хотів зробити  такий варіант ну тільки на мій двухшківний блочок  але  стопора які  я купив  виявилися і великими і вага у них немаленька. От мені і цікаво стало як ще фіксують фал на блоці, чи є практика використання щільового стопору і  як його правильно приєднати, що б зручно було може на якусь рухому площадочку. Варіанти з кріпленням фалу на рамі я ще не зустрічав, цікаво було б глянути.
З заклепками з нержавейкі треба буде зробити, все таки  з водою маю справу. Іще питання,   кулачкові стопора які використовуються на блоках вони якого розміру мають бути? Я так зрозумів що вони під розмір фалу йдуть... чи  такий підійде? http://sailbox.in.ua/catalog/product/636660  чи є менші  варіанти.